Acer

Jak skorzystać z promocji?

1

Kup objęty promocją Acer Chromebook Plus u wybranego partnera w dniach 01.05.2024 - 31.05.2024 oraz zachowaj dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT)

2

W ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zakupu wypełnij formularz zgłoszeniowy

3

W ciągu 28 dni po pozytywnej weryfikacji na wskazany w rejestracji adres otrzymasz przesyłkę z prezentem.

4

Dostępność nagród:

Partnerzy promocji

Promocja zakończona

Masz pytania? Napisz do nas!

kliknij

kontakt@acer-promocje.pl

Co możesz zyskać?

karta paliwowa

Karta paliwowa BP o wartości 500zł

Karta paliwowa BP zapewni Ci dostęp do pełnej oferty ponad 550 stacji BP na terenie Polski

Na wykorzystanie masz aż 24 miesiące od momentu rejestracji zgłoszenia.

Modele objęte promocją:

Acer Chromebook Plus 515
[CB515-2H]

NX.KNUEP.008 / CB515-2H-55JL

Kup teraz!

Dlaczego warto wybrać Chromebook’a Plus od Acer?

Więcej mocy, więcej aplikacji, więcej możliwości.
Plus funkcje Google i Adobe oparte na sztucznej inteligencji,
dzięki którym możesz robić więcej tego, co kochasz.


photo

Zapas energii na cały dzień

10 godzin pracy akumulatora to naprawdę sporo. Jedno naładowanie wystarczy na cały dzień pracy bez konieczności korzystania z zasilacza.

photo
photo

Zainspiruj swojego wewnętrznego twórcę dzięki wbudowanej aplikacji Zdjęcia Google na Chromebooku. Uzyskaj ulepszone funkcje, takie jak Magic Eraser wspomagana przez sztuczną inteligencję, która z łatwością usuwa niechciane elementy rozpraszające, oraz efekt HDR poprawiający jasność i kontrast. Dzięki nowym narzędziom do tworzenia filmów możesz także tworzyć wysokiej jakości filmy za pomocą kilku prostych kliknięć.

photo

Programy Adobe Photoshop* i Adobe Express umożliwiają edycję wyjątkowych zdjęć oraz tworzenie grafik społecznościowych, ulotek i nie tylko. Dzięki zintegrowanym możliwościom generatywnej sztucznej inteligencji Adobe Firefly możesz dodawać, rozszerzać i usuwać zawartość za pomocą prostych podpowiedzi tekstowych w programie Photoshop lub korzystać z narzędzi do przetwarzania tekstu na obraz i efektów tekstowych w programie Adobe Express.

photo

Dzięki wbudowanym Dokumentom, Arkuszom i Prezentacjom Google możesz od razu zagłębić się w pisanie powieści, ustalać budżet domowy lub tworzyć niesamowite prezentacje. Potrzebujesz aplikacji Microsoft 365®*? Chromebook Plus też je obsługuje.

photo

Więcej mocy

Acer Chromebook Plus 515 oferuje nieporównywalną wydajność w porównaniu z tradycyjnymi laptopami. Zamiast czekać na długie uruchamianie i zmaganie się z czasami oczekiwania, możesz cieszyć się natychmiastową reakcją. To oznacza, że możesz rozpocząć pracę lub rozrywkę bez zbędnego opóźnienia. Zyskujesz płynność pracy, która pozwala wykorzystać każdą chwilę efektywnie.

Więcej aplikacji

Dzięki systemowi operacyjnemu ChromeOS, korzystanie z Acer Chromebook Plus 515 staje się intuicyjne i łatwe. Nie musisz tracić czasu na naukę skomplikowanych instrukcji czy instalację oprogramowania. Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w chmurze, gotowe do użycia w zaledwie kilka minut. To idealne rozwiązanie zarówno dla doświadczonych użytkowników, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z technologią.

photo
photo

Więcej możliwości

Acer Chromebook Plus 515 to nie tylko laptop – to nowa era bezpieczeństwa i wygody. Z wbudowanymi warstwami ochrony, zapomnij o wirusach i skoncentruj się na swoich zadaniach. Nie martw się też o ładowanie, bo bateria wystarcza na 10 godzin użytkowania, pozwalając na pracę w podróży czy maraton oglądania. Dzięki funkcji Fast Boot, włączysz go w mniej niż 10 sekund, aby szybko rozpocząć pracę, oglądanie filmów czy edycję zdjęć. A co najważniejsze, automatyczne aktualizacje utrzymają Twój Chromebook zawsze szybki i bezpieczny, bez zbędnego zamieszania.

Procesory
Intel® Core™
12. Generacji

Więcej niż tylko wydajność, aby Twój Chromebook Plus 515 mógł zrobić jeszcze więcej na raz

photo

Specjalne bonusy, tylko na Chromebookach