Chromebook Plus kupujesz - roczny kurs zyskujesz!
Laptop

Przestań trzymać język za zębami...

Bo dzięki Lerni szybko się dogadasz! Zanurz się w nowym języku i odkryj, że skuteczna nauka może być naprawdę przyjemna. Lerni to aplikacja do nauki języków obcych, z którą stworzysz interaktywne listy słówek i mikrokursy w 100% dostosowane do Twoich potrzeb.

Z Lerni zyskujesz możliwość nauki nie jednego, ale aż pięciu najważniejszych języków europejskich.

Dowiedz się więcej

Jak skorzystać z promocji?

Kup objęty promocją Acer Chromebook Plus w dniach 08.10.2023 - 30.06.2024 oraz zachowaj dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT)
W ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zakupu wypełnij formularz zgłoszeniowy
W ciągu 21 dni po pozytywnej weryfikacji na wskazany w rejestracji adres email otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Lerni.

Partnerzy promocji

Promocja zakończona

Masz pytania? Napisz do nas!

kliknij

kontakt@acer-promocje.pl

Modele objęte promocją:

Acer Chromebook Plus 515
[CB515-2H]

NX.KNUEP.007 / CB515-2H-32W2

NX.KNUEP.008 / CB515-2H-55JL

Zobacz
Laptop
Laptop

Acer Chromebook Plus 514
[CB514-3H]

NX.KP4EP.003 / CB514-3H-R9VW

Kup teraz

Acer Chromebook Plus
Więcej mocy, abyś mógł zrobić więcej

Dzięki 2x szybszemu procesorowi Intel Core i nawet dwukrotnie większej pamięci masowej* możesz edytować Dokumenty Google, zdjęcia i filmy, oglądając ulubione programy w rozdzielczości Full HD na wyświetlaczu 1080p. Dodatkowo, większa moc oznacza szybszą rozgrywkę.** Z kamerą internetową 1080p i wbudowanymi narzędziami do połączeń wideo opartymi na sztucznej inteligencji, które automatycznie poprawiają wyrazistość i oświetlenie, eliminują szumy i rozmywają tła - zawsze będziesz wyglądać i brzmieć najlepiej, niezależnie od używanej aplikacji. Wyciszenie mikrofonu i wyłączenie kamery jednym kliknięciem zapewnia dodatkową prywatność i wygodę.

* W porównaniu do najlepiej sprzedających się w Polsce Chromebooków (dane sprzedaży GFK: 07.22 - 12.22)

** W oparciu o czasy ładowania i liczbę klatek na sekundę zaobserwowane podczas reprezentatywnych testów Minecrafta i NVIDIA GeForce NOW na urządzeniach Chromebook i Chromebook Plus

banner

Więcej mocy

Acer Chromebook Plus 515 oferuje nieporównywalną wydajność w porównaniu z tradycyjnymi laptopami. Zamiast czekać na długie uruchamianie i zmaganie się z czasami oczekiwania, możesz cieszyć się natychmiastową reakcją. To oznacza, że możesz rozpocząć pracę lub rozrywkę bez zbędnego opóźnienia. Zyskujesz płynność pracy, która pozwala wykorzysytywać każdą chwilę efektywnie.

banner

Więcej aplikacji

Dzięki systemowi operacyjnemu ChromeOS korzystanie z Acer Chromebook Plus 515 staje się intuicyjne i łatwe. Nie musisz tracić czasu na naukę skomplikowanych instrukcji czy instalację oprogramowania. Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w chmurze, jest gotowe do użycia w ciągu kilku minut i ma kopię zapasową do użytku w trybie offline. To idealne rozwiązanie zarówno dla doświadczonych użytkowników, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z technologią.

banner

Więcej możliwości

Acer Chromebook Plus 515 to nie tylko laptop to nowa era bezpieczeństwa i wygody. Z wbudowanymi warstwami ochrony, zapomnij o wirusach i skoncentruj się na swoich nowych zadaniach. Nie martw się też o ładowanie, bo bateria wystarcza na 10 godzin użytkowania*, pozwalając na pracę w podróży czy maraton oglądania. Dzięki funkcji Fast Boot włączysz go w mniej niż 10 sekund*, aby szybko rozpocząć prace, oglądanie filmów czy edycję zdjęć. A co najważniejsze, automatyczne aktualizacje utrzymają Twój Chromebook zawsze szybki i bezpieczny, bez zbędnego zamieszania.

*Żywotność baterii może się różnić w zależności od urządzenia, sposobu użytkowania i innych warunków.

**Szybkość uruchamiania może się różnić w zależności od urządzenia. Według testów na różnych urządzeniach z portfolio Chromebooków, średnia prędkość uruchamiania wynosi 10 sekund.

Laptop

Acer Chromebook Plus  515

Więcej mocy, więcej aplikacji, więcej możliwości. Wzmocnione warstwami wbudowanej ochrony, Chromebooki są wyjątkowo zaprojektowane, aby chronić przed wirusami i zapobiegać przekształcaniu się małych problemów w duże bóle głowy - bez konieczności pobierania dodatkowego oprogramowania. Odetchnij z ulgą, wiedząc, że Chromebooki są regularnie sprawdzane pod kątem zagrożeń bezpieczeństwa za pomocą funkcji Sandboxing i Verified Boot. Przeglądaj Sklep Google Play, aby pobierać aplikacje i gry, bez których nie możesz żyć. Aplikacje streamingowe, takie jak Netflix i Disney+, aplikacje zwiększające produktywność, takie jak Zoom i Evernote, oraz popularne gry, takie jak Minecraft, Stardew Valley i Candy Crush Saga, są dostępne za jednym kliknięciem.

* Mogą obowiązywać opłaty za zakup/subskrypcję.

  • ChromeOS
  • 3 lata gwarancji
  • ekran 15,6' FullHD 1920x1080 IPS
  • procesor Intel Core i3 lub i5
  • pamięć ram 8GB LPDDR5X
  • dysk 512 GB PCIe NVMe SSD
  • certyfikat MOL - STD 810H / EPEAT / HDMI Display Port(USB-C)
Dowiedz się więcej o Chromebook Plus