Header

,13 czerwiec 2024

Żyjesz w ciągłym pędzie? A może gonisz za najnowszymi trendami w technologii?

Jak znam życie, to pewnie odpowiedź nawet na oba te pytania może być twierdząca. Dziś ciężko żyć bez tej nowej technologii, a jednocześnie czasu ciągle mało, co nie? A co jeśli powiedziałbym Ci, że jest sposób by wykorzystać najnowsze rozwiązania by to zmienić? Nie, spokojnie, jeszcze nie chodzi o podróże w czasie.

Ale o sprzęt przyszłości, który już dziś może zadbać o wiele Twoich codziennych zadań. Poznaj nowe laptopy z serii Acer Chromebook Plus, który oferuje niesamowite rozwiązania bazujące na sztucznej inteligencji. Teraz w wyjątkowej promocji – przy zakupie laptopów z tej serii otrzymasz darmowy roczny dostęp do Google One AI Premium na cały rok o wartości prawie 1200 złotych!

AI wyskakuje z lodówki

Tak, wiemy, AI w ostatnich miesiącach jest odmieniane przez wszystkie przypadki (przynajmniej w polskiej wersji tego słowa). Chcemy znać najlepsze aplikacje do generowania grafik (najlepiej darmowe), a kolejne wersje ChatGPT próbują swoich sił nawet w próbnych arkuszach maturalnych. Z drugiej strony ta duża liczba różnych rozwiązań i zastosowań dla sztucznej inteligencji pokazuje jak przydatnym może stać się narzędziem.

Dlaczego tak się dzieje? Wyobraź sobie świat, w którym Twoje codzienne zadania stają się prostsze i bardziej efektywne, a Ty możesz skupić się na tym, co naprawdę ważne. Tak się właśnie składa, że dzięki laptopom Acer Chromebook Plus i wbudowanej sztucznej inteligencji, to marzenie staje się rzeczywistością.


Zaczaruj swoje zdjęcia

Po pierwsze, po prostu z zaawansowanymi funkcjami AI i aż 2 terabajtami przestrzeni w chmurze, Twoje obowiązki zawodowe i domowe staną się łatwiejsze do zarządzania. Przykład? To chociażby niezwykle czarujący Magic Eraser, wbudowany w aplikację Zdjęcia Google, który pozwala na szybkie usuwanie niechcianych elementów ze zdjęć. Ktoś wcisnął Ci się w kadr, albo ktoś, kto robił Ci zdjęcie w trakcie wycieczki zapomniał schować swój palec z kadru? Magic Eraser załatwi to dla Ciebie w mig. Ale to nie wszystko. Są przecież jeszcze inteligentne narzędzia do edycji filmów, które sprawiają, że tworzenie wideo jest wręcz dziecinnie proste.

Teraz lepiej usiądź, bo to dopiero początek atrakcji! Zaawansowane funkcje z pakietu Gemini pomogą Ci także przy pisaniu. Niezależnie od tego, czy piszesz profesjonalnego maila, edytujesz ważny dokument czy pracujesz nad kreatywnym projektem. Dla przykładu, dzięki funkcji „Help me write”, tworzenie treści staje się całkowicie bezstresowe. Inteligentne podpowiedzi i zaawansowana analiza kontekstowa pomoże Ci pisać e-maile, raporty i prezentacje szybciej niż kiedykolwiek. Nie musisz też już martwić się o brak Wi-Fi – funkcja synchronizacji plików w Chromebooku Plus zapewnia stały dostęp do Dokumentów, Arkuszy i Prezentacji Google, zarówno online, jak i offline. W najbliższym czasie wprowadzona zostanie także funkcja “Help me read”, która umożliwiać między innymi przygotowanie opracowań i podsumowań długich tekstów.


Rozwiązania dla zawodowców

Jednak pisanie tekstów to tylko jedna z propozycji dla tych, którzy muszą sporo “klikać” w klawiaturę przy swojej pracy. Bo Gemini Advanced może też świetnie sprawdzić się przy kodowaniu. Sztuczna inteligencja analizuje Twój kod, identyfikuje błędy i optymalizuje całość, dzięki czemu możesz skupić się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań. Przy tym nie bez znaczenia jest też wsparcie dla dużej ilości obsługiwanych języków programowania dzięki czemu Twój rozwój zawodowy nabierze nowego tempa.

Tak samo jak tempa nabiera praca chociażby na arkuszach kalkulacyjnych, które dzieki Gemini Advanced będą miały możliwość szybszego porządkowania danych, tworzenia wykresów i generowania statystyk. Nie wspominając o pierwszeństwie w dostępie do wszystkich nowych funkcji pakietu oraz samo Gemini w wersji 1,5 Pro (w wersji podstawowej to 1.0).


Zobacz co musisz zrobić, aby otrzymać 12 miesięcy Google One AI Premium za free


Wyjątkowe sprzęty

Co ważne, aby skorzystać z tych z tych rozwiązań nie trzeba wcale niezwykle skomplikowanych sprzętów. Acer Chromebook Plus to niezwykle proste w obsłudze, a przy tym bezpieczne i szybkie laptopy, które można kupić w atrakcyjnej cenie. Jednocześnie oferują też dobrą jakość, wzbogacając tradycyjne rozwiązania znane z Chromebooków o dodatkowe opcje.

Zwróć uwagę chociażby na modele 515 i 514. Te innowacyjne urządzenia, będące częścią inicjatywy Google, wyróżniają się wysoką wydajnością i funkcjonalnością. Wyposażone w nowoczesne procesory, wyświetlacze IPS o wysokiej rozdzielczości oraz kamery do wideokonferencji 1080p, nowe Chromebooki zostały stworzone z myślą o potrzebach użytkowników w zakresie produktywności, rozrywki i łączności.

Acer Chromebook Plus 515 i 514 są także wyposażone w szybkie łącza Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.1 oraz szeroki zakres portów, w tym USB typu C i HDMI. Z kolei dzięki kamerom internetowym 1080p z funkcjami poprawiającymi jakość obrazu, wideokonferencje są zawsze na najwyższym poziomie. Dodatkowo, fizyczna przesłona kamery oraz opcja wyciszenia mikrofonu zapewnią Ci przy tym prywatność i wygodę.

Odkryj Acer Chromebook Plus 515

Jak widzisz, gotowe rozwiązania do usprawnienia Twojego życia leżą już na stole. Wystarczy, że wybierzesz jeden z dostępnych w szerokiej gamie produktów laptop Acer Chromebook Plus, a roczny pakiet Gemini Advanced dostaniesz gratis. Bo Twój czas jest zbyt cenny, by tracić go na rzeczy, które możesz robić szybciej. A dzięki dużemu wachlarzowi możliwości możesz przy okazji dobrać sprzęt idealny właśnie pod Twoje zapotrzebowanie.