Header

, 18 września 2023

Wprowadzamy na rynek nowe laptopy!
Acer Chromebook Plus to jeszcze więcej możliwości!

Wraz początkiem października na Polskim i światowym rynku miała miejsce premiera naszych nowych laptopów Chromebook Plus – Acer Chromebook Plus 515 i Acer Chromebook Plus 514, które debiutują w ramach inicjatywy Google, oferującej nowy poziom wydajności w połączeniu z rozwiązaniami AI i większymi możliwościami multimedialnymi.

Wyposażyliśmy Acer Chromebook Plus 515 i Acer Chromebook Plus 514 w funkcję, które pomogą jego użytkownikom w produktywnej pracy, rozrywce oraz łączności. Oba modele posiadają nowoczesne, wydajne procesory, wyświetlacze IPS o wysokiej rozdzielczości oraz kamery do wideokonferencji 1080p.

"Kreatywność, produktywność i łączność to cechy charakterystyczne dla dynamicznego stylu życia naszych klientów. Możliwości nowych laptopów Acer Chromebook Plus z pewnością pomogą im efektywniej robić to co kochają", powiedział James Lin, dyrektor generalny działu notebooków w Acer Inc. "Laptopy Acer Chromebook to pionierskie rozwiązanie na rynku od samego początku, a teraz cieszymy się, że możemy dostarczyć nowy poziom urządzeń o jakości, wydajności i funkcjach, które klienci cenią najbardziej".

Połączyliśmy Acer Chromebook Plus z narzędziami AI, abyś Ty miał więcej możliwości

Acer Chromebook Plus 515 i Acer Chromebook Plus 514 zapewniają użytkownikom zaawansowane funkcje, które pozwalają zmaksymalizować produktywność i z łatwością wyrażać kreatywność. Wbudowane narzędzia do edycji umożliwiają szybsze i łatwiejsze przerabianie zdjęć i filmów. Funkcja Magic Eraser oparta na sztucznej inteligencji wbudowana w aplikację Zdjęcia Google z łatwością usuwa niechciane elementy z tła, a kilka prostych kliknięć narzędzi do tworzenia filmów umożliwia zaawansowaną edycję wideo. Ponadto, przez trzy miesiące dzięki darmowej dostępności do programów Adobe Photoshop i Adobe Express, edycja zdjęć i tworzenie wyróżniających się grafik nigdy nie było tak łatwa. Brak Wi-Fi? To nie problem - możesz skorzystać z funkcji synchronizacji plików, która zapewnia stały dostęp do Dokumentów, Arkuszy i Prezentacji Google za pośrednictwem menedżera plików Chromebooka Plus, zarówno w trybie online, jak i offline.

Bogata w funkcje platforma do tworzenia i nawiązywania połączeń

Nowe laptopy Acer Chromebook Plus mają pojemny dysk SSD oraz dużą ilość pamięci RAM, których użytkownicy potrzebują, aby działać jeszcze więcej. Każdy z nich ma od 8 GB do 16 GB pamięci RAM oraz dysk SSD do 256 GB dla 14-calowego Acer Chromebook Plus i do 512 GB dla wersji 15-calowej. Ponadto nowe modele zapewniają szybką łączność dzięki niezawodnemu Wi-Fi 6E, a także Bluetooth 5.1. Do dyspozycji otrzymujemy także szereg portów do ładowania, przesyłania danych w tym dwa porty USB typu C i HDMI. Oba modele zapewniają doskonałą jakość wideo konferencji dzięki kamerom internetowym 1080p z Temporal Noise Reduction (TNR) i obiektywem Blue Glass, a także narzędziom opartym na sztucznej inteligencji, które automatycznie poprawiają jakość i oświetlenie, niwelują szumy i rozmywają tło.

Ponadto dodano fizyczną przesłonę kamery internetowej, którą można zamknąć, aby chronić prywatność podczas spotkań, zajęć i konferencji, a użytkownicy mogą również wyciszyć mikrofon i wyłączyć kamerę jednym kliknięciem dla dodatkowej wygody. Efekty wizualne są uzupełniane przez podwójne głośniki skierowane w górę z systemem DTS® Audio.

Acer Chromebook Plus 515 z procesorami Intel i dużym wyświetlaczem zapewnia maksymalną produktywność

Acer Chromebook Plus 515 został zaprojektowany z myślą o użytkownikach korzystających z nowych funkcji systemu ChromeOS. Wyposażone w procesory Intel Core 13. i 12. Generacji nowe laptopy Chromebook Plus oferują wydajność niezbędną do wykonywania wymagających zadań i aż do 10 godzin pracy na szybko ładującej się baterii. Aby w pełni wykorzystać wszystkie możliwości, Acer Chromebook Plus jest wyposażony w 15,6-calowy wyświetlaczu Full HD (o rozdzielczość 1920 x 1080) z technologią IPS i szerokimi kątami widzenia. Chromebook, może być używany w jasnych warunkach dzięki antyodblaskowej powłoce na ekranie.Przenośna moc z procesorami AMD Ryzen™ i 14-calowym wyświetlaczem w Acer Chromebook Plus 514

Cztery wydajne rdzenie procesora "Zen 2" z najnowocześniejszą zintegrowaną grafiką AMD RDNA™ 2, procesor AMD Ryzen™ 5 7520 z serii C w Acer Chromebook Plus 514 zapewniają szybki czas uruchamiania i wysoką wydajność dla nowoczesnych aplikacji zwiększających Twoją produktywność. Duży, 14-calowy wyświetlacz WUXGA w Acer Chromebook Plus 514 ma proporcje 16:10 oraz rozdzielczość (1920 x 1200). Połączenia i wideokonferencje będą zawsze wysokiej jakości, ponieważ wyświetlacz jest pokryty powłoką antyodblaskową, która poprawia komfort pracy w mocno oświetlonych miejscach, z kolei technologia IPS w której wykonany jest ekran zapewnia szerokie kąty widzenia.


Wytrzymała konstrukcja wspiera misję Acer Earthion

Nowe Chromebooki są niezwykle wytrzymałe i spełniają amerykańską normę militarną MIL-STD 810H, dzięki czemu z łatwością sprostają codziennemu użytkowaniu. Oba modele są wyposażone w touchpad OceanGlass™ i opcję podświetlania klawiatury. Zgodnie z zobowiązaniem firmy Acer do ciągłego wywierania pozytywnego wpływu na środowisko, nowe notebooki Acer Chromebook Plus 515 i Acer Chromebook Plus 514 wspierają misję firmy Earthion, oferując szereg przyjaznych dla środowiska funkcji oraz certyfikat EPEAT. Zastosowano w nich materiały do produkcji pochodzące z recyklingu, ekologiczne opakowania oraz energooszczędną konstrukcję spełniającą wymogi certyfikatu Energy Star.


Płynne zarządzanie urządzeniami dla szkół

Oba laptopy Acer Chromebook Plus są dostępne z aktualizacją Chrome Education Upgrade do płynnego zarządzania urządzeniami w szkołach. Chrome Education Upgrade pomaga administratorom zarządzać urządzeniami na dużą skalę, aby zaspokoić potrzeby nauczycieli i uczniów. Nauczyciele i uczniowie mogą uzyskać dostęp do wielu narzędzi do nauczania i współpracy, takich jak Screencast, Adobe Express i File Sync, aby umożliwić pracę nawet offline. Administratorzy mogą również korzystać z funkcjonalnych funkcji Chrome Education Upgrade, takich jak rejestracja bezdotykowa i całodobowe wsparcie Google.


Mamy dla Ciebie coś ekstra!

Kupując Acer Chromebook Plus otrzymasz dodatki, które idealnie sprawdzą się w pracy i rozrywce. Co możemy Ci zaoferować?

Adobe Photoshop przez 3 miesiące za darmo!

Z Chromebookiem Plus możesz przez 3 miesiące bezpłatnie korzystać z programu Photoshop w przeglądarce i usługi Adobe Express Premium.

Odbierz możliwość darmowego pobrania Minecrafta

Przy zakupie Chromebooka Plus możesz bezpłatnie pobrać grę Minecrafta.

3 miesięczna subskrypcja NVIDIA GeForce NOW

3-miesięczna darmowa subskrypcja NVIDIA GeForce NOW, która dzięki graniu w chmurze pozwala na Chromebooku Plus bez problemu ogrywać tytuły AAA*.

Sprawdź szczegóły wszystkich promocji

Acer Chromebook Plus 515 CB515-2H-55JL / (NX.KNUEP.008)

Chromebook

System: ChromeOS

Gwarancja: 3 lata

Ekran: 15,6” FullHD 1920 x 1080 IPS

Procesor: Intel® Core™ i5-1235U

Pamięć RAM: 8GB LPDDR5X

Dysk: 512GB PCIe NVMe SSD

Certyfikat MIL – STD – 810H / EPEAT / HDMI
Display Port (USB-C)

Kup teraz